OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

106 pare taş mevcut oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Gün size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi ciğerin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Düzgülü okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere iş vermektedir. Sitemiz sayesinde tüm oyuncular yeni eşhas ile tanıdıkabilmek ve hayırlı dostluklar da üste kurabilmektedir.

Entrika sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu sessiz başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Desise esnasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu hastalıklı bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen biricik yabanlık oyunu, 3 kıta bot ile omuz omuza oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu eksik buzakıp gidemediği bir katakulli türüdür.

Online olarak okey oyna, doğruluk real okey odaları mutavassıtlığı ile farklı insanoğlu ile tanışmak isteyenler kucakin bakım veren bir temaşa sitesi olan web sitemiz sanal ortamda keyifle olta oynamanızı sağlayıcı turfa sitelerden biridir.

Üstelik daha çok sitelerde sınama sistemleri de aktiftir. Doğrusu sitelere giriş konstrüksiyonldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde se şahsi veri paylaşımı mimarilmadan mandepsi zalimlımları gerçekleştirilebilmektedir.

Okey 101 oyunu, 4 hileci ile yekten aşkın turda oynanır. Oyunun amacı oyunun sonunda mümkün olduğunca az nokta toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonrasında en az puana ehil olan aktör kazanan olarak ilan edilir.

Istakanın boş bir adına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en eksiksiz oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Dükkân ismine tıkla, hileci listesini aç Profildeki bu ikonla onu izlem edebilirsin Bu ikon ile en amelî masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa harisarsın Masayı sen harisarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne yazıyoruz

bu arada cumali bizim dükkan 1 temmuzda açılıyor yine benim 2 yorumu daben yazdım beni bir gayrı efeyle eşstırma genel ağ cafe de çkırmızıısıyorum sende geliyordun blur oynuyorduk bana hepsi yeniliyordun sende beni kantırda half life digi zone oynarken beni yeniyordun simdide rol oynuyorsun

- Tahtanızda emekinize yaramayan taşı tahtanızın sağ doğrultuındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında sorunine yaramayan taşını sağ kendi sağ yanındaki alana buzakıyor.

Okeyy.safi sitesi afiyetle düzen oynayabilmeniz karınin sizlere almaşık kumar imkanları elde etmiştır.

ne kadar ballıyım herkese reklam çıkmış kul gram reklam yasak oh bugün şansım yaver gidiyo vallaha yekta bişe konusunda ne yalabık bi gun amma 1.56 saniye sonra tarih bitiyo keşfet :(

oyunu bitirip okeyi autarı atamıyor aksine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,sorunarette yasak yinede oynuyorum teşulamaürler

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında tutan oyun rafınızla müşterek desise masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yanına oturur.

Ihtiramlı, enerji kırcı, mülevven kullanıcıların oluşturduğu muhabbet yoğun oyunlara var mkaloriız? Bu oyunların bir parçası olarak çanak plus içinde sizler de yerinizi alacaksınız!

ankara okey

Report this page